Állás

Senior Digital Account Manager

Publicity Agency

2008 óta működünk, 360 fokos ügynökségként állunk ügyfeleink szolgálatában, mindenben, ami marketing.

Pécsen és Budapesten vannak irodáink.

A nemzetközi ügyfeleink száma folyamatosan növekszik és ehhez keresünk kollégát!

Munkavégzés helye: Budapest, Magyarország , valamint homeoffice

Feladatkör:

  • Senior Digital Account Managerként a reklámügynökségünk stratégiai partnereként kezeled a legfontosabb ügyfeleinket a digitális területen.
  • Felelősséged a digitális kampányok teljes életciklusának menedzselése: tervezéstől a végrehajtásig.
  • Kapcsolatot tartasz az ügyfelekkel, megérted igényeiket és hatékonyan kommunikálsz velük.
  • Együttműködsz a kreatív és digitális csapattal, hogy a legjobb eredményeket érjük el online.

Elvárások:

  • Legalább 5 év tapasztalat az ügynökségi környezetben, különösen a digitális marketing területén.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készségek
  • Proaktív hozzáállás és képesség a digitális trendek felismerésére.
  • Rugalmasság és hatékony időmenedzsment
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Tapasztalat nemzetközi digitális kampányok menedzselésében.
  • Kreatív gondolkodás és innovatív megoldások iránti érdeklődés a digitális világban.

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • Inspiráló munkakörnyezet.
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Csapatépítők és tréningek

Jelentkezés: Kérünk, küldd el önéletrajzod és motivációs leveled a info@publica.hu e-mail címre! A tárgy mezőben tünteds fel: Senior Digital Account Manager - Jelentkezés.

Várjuk jelentkezésed a digitális jövőben!

Legyél Te is fantasztikus csapatunk tagja!

Beszélgessünk?
Ugrás az oldal tetejére